Tweede seizoen Amsterdam Centraal 24/7 in april op National Geographic
Na het succes van het eerste seizoen keert de documentaireserie Amsterdam Centraal 24/7 binnenkort terug op televisie. Vanaf 23 april is het tweede seizoen wekelijks te zien om 21.30 uur op National Geographic. De serie neemt kijkers opnieuw mee achter de schermen van het drukste spoorwegstation van Nederland: Amsterdam Centraal.
Het eerste seizoen van de serie was een groot succes voor de zender. De slotaflevering, die in het teken stond van Amsterdam Pride, behoorde tot de best bekeken uitzendingen van de afgelopen jaren op National Geographic. De serie is daarnaast ook te bekijken via Disney+.
Achter de schermen van een iconisch station
In de serie worden verschillende medewerkers gevolgd die op en rond het station werken. Van machinisten en servicemedewerkers tot beveiliging en personeel dat verantwoordelijk is voor het onderhoud van de infrastructuur. Zo krijgen kijkers een uniek inkijkje in het dagelijks functioneren van het historische station, wat de komende tijd de grootste verbouwing in zijn geschiedenis krijgt. Terwijl de werkzaamheden doorgaan, blijft het station volledig in bedrijf.
Nieuwe gezichten en grote evenementen
In het tweede seizoen keren verschillende bekende gezichten terug, waaronder Alexandra, Gusta, Menno, René en Errol. Ook maken nieuwe medewerkers hun opwachting, waardoor kijkers het station opnieuw vanuit verschillende perspectieven leren kennen.
Waar het eerste seizoen draaide om grote gebeurtenissen zoals Koningsdag, Amsterdam Pride en de Dutch Grand Prix, komen in het nieuwe seizoen andere bijzondere momenten aan bod. Zo wordt onder meer aandacht besteed aan de tiende editie van SAIL Amsterdam, en krijgen kijkers een kijkje in de UK Terminal op het station, dat tijdens de opnames van het eerste seizoen nog niet geopend was.