Dinsdagavond geen treinen tussen Den Haag en Rotterdam vanwege reparatie

 (Foto: Treinenweb)
(Foto: Treinenweb)

Dinsdagavond rijden er geen treinen tussen Den Haag en Rotterdam vanwege een defect spoor tussen Delft en Schiedam, zo laten NS en ProRail weten.

Volgens NS werd dinsdagochtend al melding gemaakt van de storing tussen station Delft Campus en Schiedam. "Er is schade ontstaan aan de verbinding van de spoorstaven op de rails," legt een woordvoerder van ProRail uit. Deze verbindingen zijn volgens ProRail essentieel voor de spoorwegbeveiliging. Hoe de schade precies is ontstaan, is nog niet duidelijk.

Tot 19.30 uur rijden er minder treinen op de trajecten Den Haag–Rotterdam en Leiden–Rotterdam. Volgens een woordvoerder van NS is een deel van het spoor op het defecte traject nog bruikbaar, waardoor beperkt treinverkeer mogelijk blijft.

Na de avondspits begint ProRail met herstelwerkzaamheden aan het spoor. Van 19.30 uur tot 23.15 uur ligt het treinverkeer tussen Den Haag en Rotterdam volledig stil.